Hakkımızda

Taraftar yayıncılığına yeni bir ses, yeni bir renk getirmek için kurulan www.haber1905.net sitesi başta Galatasaray taraftarı olmak üzere tüm sporseverlerin hizmetindedir. Futboldan basketbola, voleyboldan hentbola kadar hemen her spor dalında haber içerikleriyle spor adına her şey bu sitede olacaktır.

Görsel sunuma da önem veren site, göze hoş gelen ara yüzü ile takipçilerine hizmet vermektedir. Sitede Galatasaray Kulübü’ne ait tüm spor branşlarından haberlerle birlikte yurtta ve dünyada spor alanındaki tüm önemli haberleri sıcağı sıcağına takip etmek mümkündür. Site içerisinde video galeri ve foto galeri bölümleriyle görüntülü ve görsel açıdan zenginleştirilmiş haber içeriklerini takip edebilir, yazarlar bölümünde de sitemizin yazarlarının Galatasaray’la ilgili güncel yorumlarını okuyabilirsiniz.

 

Kuruluş Amacımız:

 

Genelde tüm sporseverlere spora dair haber içerikleri sunarken özelde ve esas olarak Galatasaray’ın ve Galatasaraylının spor kamuoyunda sesi olmak amacıyla kurulan www.haber1905.net sitesi internet medyasında sporun her branşında habercilik takibi yapmaktadır.

Günümüzde haber sitelerinin spor kamuoyundaki etkinliği ve belirleyiciliği herkesin malumudur. Dolayısıyla taraftar haberciliği yaparken doğruluk ve dürüstlükten şaşmadan gerek Galatasaray’ın gerekse Türk sporunun çıkarlarını korumak, www.haber1905.net sitesinin en temel amaçlarındandır.

Habercilik işi elbette ekip işidir. Çünkü haber kovalamak, haberi yakalarken kaynağından teyit ederek en doğru bilgiyi takipçilere ulaştırmak ancak takım ruhuyla gerçekleştirilebilir. www.haber1905.net sitesi de kurucu kadrosuyla sizlere haber sunarken, takipçilerini de kendi ailesinden fert olarak kabul ediyor ve her türlü isteklerinizi, görüşlerinizi büyük bir içtenlikle bekliyor.

 

İlkemiz:

 

En Doğru Haber: www.haber1905.net sitesinin en temel ilkesi yalan haberden uzak durarak takipçilerine doğru ve dürüst haber ulaştırmaktır. Çünkü www.haber1905.net sitesi, takipçilerinin güvenini ve beğenisini kazanmanın dürüst habercilik anlayışından geçtiğinin farkındadır.

 

Ahlaklı Haber: Haber sunarken herhangi bir şahıs ya da kurumun itibarını, kişilik haklarını alenen aşağılayıcı, küçük düşürücü ve özellikle hakaretamiz üslup kullanmadan etik değerlere sahip olmak www.haber1905.net sitesinin ilkeleri arasındadır.

 

Her Türlü İdeolojiden Uzak Haber: www.haber1905.net sitesi hiçbir ideolojiye mensup olmamakla birlikte devletin ve milli çıkarların her şeyin üstünde olduğunun da bilincindedir. Dolayısıyla hiç kimseyi ideolojisi yüzünden yargılamadan tamamen sporun kardeşlik ruhuyla tamamen barışçıl çizgide habercilik sunmayı hedeflemektedir.

 

Galatasaray’ın ve Taraftarının Hakkını Gözetmek: Spor kamuoyunda Galatasaray’ın sesi ve haklarının takipçisi olmak sitemizin en temel ilkeleri arasındadır. Üstelik bu hakları savunurken de kimsenin hakkının yenilmemesinin büyük bir önem arz ettiğinin bilincindeyiz.